بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

تاریخ مصور تئاتر

از ماقبل تاریخ تا دوران معاصر

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 84639 10003022
قابل تهیه از مراکز پخش
35,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

تاریخ مصور تئاتر با زبانی ساده و دقیق به شرح روند شکل‌ گیری و تحول تئاتر در طول 25 قرن می‌ پردازد. در این کتاب شیوه‌ های گوناگون هنرهای نمایشی براساس ترتیب زمانی دقیق و با توجه به قابلیت ‌های اجرایی آنها بررسی شده است. نویسندگان، بازیگران، نظریه ‌پردازان، کارگران فنی نور و صدا و ...، طراحان دکور و لباس و ...، صحنه‌ پردازان، کارگردانان و سایر دست‌ اندرکاران تئاتر نیز فراموش نشده، تا حد امکان به آنها و آثارشان اشاره شده است. در لابه ‌لای مطالبی که شباهت به نسخه دست‌ نویس دارد، حدود 2000 طرح، تصویر و تابلو گنجانده شده تا وقایع و تئوری ‌های پیچیده هنری را برای همگان قابل درک سازد. بنابراین هر صفحه این اثر، مانند صحنه تئاتر، چیدمانی نمایشی و بصری نیز دارد. این کتاب یکی از کامل ‌ترین منابع تاریخ تئاتر است و دریچه‌ ای به سوی شناخت اندیشه و تفکر تئاتر اروپایی می ‌گشاید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط