بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. دانشگاه (26)
  4. کتاب های درسی (2-26)
  5. بانکداری اسلامی بین الملل

بانکداری اسلامی بین الملل

اقتصاد

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 84720 10003022
قابل تهیه از مراکز پخش
13,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

از اوایل دهه 1990 با گسترش فناوری‌ های نوین اطلاعاتی و ارتباطی، توسعه تجارت و تحرک آسان سرمایه بین مرزهای جغرافیایی، بین ‌المللی شدن فعالیت بانک ‌ها نیز تشدید شده است. از طرف دیگر طی سه دهه اخیر، بانکداری اسلامی نیز به عنوان یک بخش نوپا در سطح بین‌ المللی در حال رشد و گسترش بوده است. امروزه گسترش فعالیت بانکداری اسلامی باعث شده است تا برخی از بانک ‌‌های بزرگ بین‌ المللی برای گسترش هرچه بیشتر بازار فعالیت ‌های بانکی خود به ارائه خدمات بانکداری اسلامی روی آورند. فعالیت بانکداری اسلامی در فضای بین‌ المللی و جهانی شدن بدون شک فرصت ‌ها و الزاماتی به دنبال خواهد داشت.

این کتاب به منظور آشنایی هر چه بیشتر دانشجویان با بانکداری اسلامی بین ‌الملل تدوین شده است. مطالعه این کتاب به مدیران و کارشناسان امور بانکی نیز توصیه ‌می ‌شود.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط