loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

آنجا سفارت نبود

گزیده اسناد لانه جاسوسی

ناشر میراث ماندگار

نویسنده محمدمهدی مزارعی

سال نشر : 1399

تعداد صفحات : 240

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 84760 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
30,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب "آنجا سفارت نبود" گلچینی از مهمترین و حساس ترین اسناد از مجموعه کتابهای اسناد لانه جاسوسی آمریکاست.
محمدمهدی مزارعی نویسنده این کتاب است که سعی در جمع آوری گویاترین و به روزترین اسناد کرده است به طوریکه اسناد دست چین شده گویای حال روز سیاست های ظالمانه آمریکایی و رمزگشایی از نفوذنفوذی ها و خیانت میانه روها میباشد.

در بخش‌ هایی از این کتاب اسناد مربوط به تلاش برای حذف حضرت امام (ره) و انحراف نهضت توسط چهره ‌ها، مبارزه نظری با اصل ولایت فقیه، امید آمریکا به شخصیت ‌های به اصطلاح میانه ‌رو، همچنین اسناد مربوط به ارتباط برخی شخصیت‌ ها با سفارت آمریکا مانند کریم سنجابی، عباس امیر انتظام، داریوش فروهر و الهیار صالح بررسی شده است.

این انقلاب و پیش ‌آمدهای آن ما را نابود کرد، افراد ما را پراکنده ساخت و سازمان و روش ‌های باثبات ما را به هیچ و پوچ تبدیل کرد.
ما می ‌خواهیم برای ایرانی کار کنیم که میانه ‌رو باشد و ناسیونالیست‌ های مخالف مذهب، تسلط بیشتری در اداره‌ مملکت داشته باشند.
در ضمن تا قبل از استقرار دولت جدید، ما می ‌توانیم از طریق نفوذ ایران را امتحان کنیم، بایستی یک موقعیت توام با اطمینان و احترام در ایران رواج دهیم، ما معتقدیم که بایستی حالا شروع به رفع مسائل دوطرف بکنیم منافع ما در ایران باید تضمین شود ....

اسناد لانه جاسوسی، ج1، صفحه113

سولیوان (سفیر آمریکا در ایران):
هر گروه میانه رو متمایل به غرب که به مبارزه علیه ملاها برخیزد در مورد او به عنوان یک گروه مترقی با علاقه تمام تبلیغ خواهیم کرد.

اسناد لانه جاسوسی، ج1، صفحه63
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما