بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. دانشگاه (26)
  4. کتاب های درسی (2-26)
  5. سیاست گذاری مقابله با جرم و فساد

سیاست گذاری مقابله با جرم و فساد

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 84789 10003022
قابل تهیه از مراکز پخش
17,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

دانش سیاست‌‌‌گذاری عمومی که به بررسی وضع و اجرای سیاست‌‌‌های عمومی از سوی دولت‌‌‌ها و نهادهای عمومی غیر دولتی می‌‌‌پردازد، تمرکز خود را بر حوزه‌‌‌ای پویا، پرانرژی و فعال به نام سیاست‌‌‌گذاری جنایی و بررسی و تحلیل سیاست‌‌‌های این حوزه گذارده است. سیاست‌‌‌گذاران و مجریان سیاست‌‌‌‌ها در این عرصه می‌‌‌‌کوشند تا ضمن شناخت جرم و انحراف و مختصات دقیق جوامعی که جرم و انحراف در آنها به وقوع می‌‌‌پیوندد، اثربخش‌‌‌ترین سیاست‌‌‌ها را برای کنترل آن با هدف نهایی «حفاظت از عموم»، وضع کنند و به اجرا درآورند.

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته سیاست‌گذاری عمومی در مقطع کارشناسی ارشد به عنوان منبع اصلی درس «سیاست‌گذاری مقابله با جرم و فساد» به ارزش 2 واحد تدوین شده است. امید است که علاوه بر جامعه دانشگاهی سایر علاقه‌مندان نیز از آن بهره‌مند شوند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط