بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. جامعه (15)
  4. فرهنگ و ارتباطات (2-15)
  5. ویدئو چک: جریان سازی اجتماعی

ویدئو چک: جریان سازی اجتماعی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 85752 10003022
48,000 43,200 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

ما در این کتاب سعی کردیم پس از اشاره به اهداف، استراتژی و مخاطبان موج، با بیان مؤلفه‌های موج‌آفرینی و ذکر نمونه‌های مثبت و منفی از موج‌آفرینی و جریان‌سازی اجتماعی، ضمن آنکه شما مخاطبان گرامی را با اصول و روش‌های جریان‌سازی در محیط‌های حقیقی و مجازی آشنا می‌نماییم، مهارت‌هایی برای موج‌‌‌آفرینی مثبت به شما انتقال دهیم تا شمای مخاطب نیز بتوانید قدرت اثرگذاری مثبت در محیط پیرامونی خود داشته باشید چراکه اعتقاد ما این است که این زمانه، زمانه‌ی کنشگری فعالانه و مثبت است و اگر اینگونه نباشی، در طوفان سهمگین موج‌های منفی غرق خواهی شد.

سرتان را درد نیاوریم! بی مقدمه برویم سراغ اصل مطلب! چرا باید موج آفرینی کنیم؟

برای پاسخ به این سوال ابتدا باید توضیحاتی داده شود!

ما در این دنیای پُرموج، باید محیط زندگی‌مان را خوب بشناسیم! زندگی در این دوره و زمانه‌، با موج عجین شده! زندگی من و شما و دیگران، مملو از موج است؛ موج‌های سهمگین و موج‌های کم رمق؛ موج‌های مثبت و موج‌های منفی! در پس پنهان هر کدام از این موج‌ها نیز یک تیم طراحی وجود دارد که در حال پمپاژ آن موج‌ها به ذهن من و شمایند!

در این محیط پر از موج که با گسترش شبکه‌های اجتماعی بر تعداد و وسعت اثرگذاری آنها افزوده شده، برخی‌ها به دنبال دمیدن موج مثبت بر ذهن و روان ما هستند و برخی‌ها هم به دنبال انتشار موج‌های منفی!
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط