بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

برنامه ریزی توسعه آموزش عالی: رویکردی کاهنده، موقعیتی پیچیده

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 86310 10003022
قابل تهیه از مراکز پخش
28,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

مدیریت و برنامه‌ریزی آموزش عالی و دانشگاهی، برای برون‌رفت از جزئی‌نگری و فرمالیسمی که در آن گرفتار است، لازم است خود و مفاهیم مرتبط را نقد کند تا از این راه به تعالی همه‌جانبه آموزش عالی در ارتباط تعاملی با جامعه محلی، ملی و بین‌المللی کمک کند. این کار در ارتباط مستمر با واقعیت‌های مرتبط باید انجام گیرد تا مفهوم و یا مفاهیم نو بتوانند گشودگی، تحول‌گرایی، مواجه با پدیده‌‌های نامطمئن و متغیر، بهره‌گیری از خطاها و عدم قطعیت، برای اکتشاف علمی را در خود جای دهند و توانایی ترکیب تضادها و پیش‌بینی‌ناپذیرها را با آنچه اتفاق می‌افتد داشته باشند.

این کتاب برای دانشجویان رشته علوم تربیتی گرایش مدیریت و برنامه‌ریزی آموزش عالی در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری به عنوان منبع اصلی درس «برنامه‌ریزی توسعه آموزش عالی» به ارزش 3 واحد تدوین شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط