بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

مجموعه آثار علمی همایش بیانیه گام دوم انقلاب و تمدن نوین اسلامی - جلد ششم

نشست ها

ناشر بوستان کتاب قم

گردآورنده کتاب دبیرخانه همایش دفتر تبلیغات اسلامی

سال نشر : 1398

تعداد صفحات : 688

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 87313 10003022
100,000 90,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

بیانیه «گام دوم انقلاب» دربردارنده توصیه های راهبردی در جهت بالندگی و پیشرفت نظام و جامعه اسلامی ماست؛ از این رو همه نیروهای متعهد و نهادهای تاثیرگذار حاکمیتی و غیرحاکمیتی به ویژه دو کانون اصلی علمی و معرفتی کشور، یعنی حوزه های علمیه و دانشگاه ها را به این امر فرا می خواند که در چگونگی تحقق این توصیه­ ها اندیشه کنند، موانع و کاستی ها را بشناسند و فرهیختگی و حرکت جهادی خود را آشکار سازند و نسبت و نقش خود را با محورها و توصیه های ناظر به آینده و انقلاب اسلامی تعریف نمایند.

نوشتار حاضر به اهتمام نهاد علمی، فرهنگی و انقلابی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و با همراهی استادان و صاحب ­نظران حوزه و دانشگاه، با این هدف و در چهار محور اصلی فراهم و تنظیم شده است. امید که کارا و راه گشا باشد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما