بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

مجموعه آثار علامه طباطبایی - جلد دهم

کتاب های سیر و سلوک سبز و نسب نامه خاندان طباطبایی

ناشر بوستان کتاب قم

نویسنده سید محمدحسین طباطبایی

تحقیق و تنظیم کتاب سید هادی خسروشاهی

سال نشر : 1398

تعداد صفحات : 615

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 87719 10003022
90,000 81,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

شرح و بسط معارف اسلامی را باید از متفکران ژرف اندیشی آموخت که نزد همگان به علم و دانش و صفای باطن و تهذیب نفس، شناخته شده اند.

بی تردید علامه سید محمد حسین طباطبائی از عالمان برجسته ای است که نزد همگان به این صفات شهره است. وی با سخت کوشی و تأمل و دقت و از سر اخلاص به فراگیری علوم همت گماشت و با هوشیاری در مسیر تهذیب نفس و عرفان پای نهاد؛ از همین رو، آثاری که از وی به جا مانده جاذبه ویژه ای دارد و با بهره مندی از عقلانیت و معنویت عقل و قلب، مخاطبان را سیراب می سازد.

در سالیان قبل، بعضی از آثار ایشان، چاپ شده بود اما استاد سید هادی خسروشاهی از سالیانی دراز و با اجازهٔ شخص آن بزرگوار، همهٔ آنها را ـ غیر از تفسیر المیزان ـ با دقت تنظیم، تصحیح، ویرایش و آماده ساخته و برای چاپ به مؤسسه بوستان کتاب سپردند که به تدریج در بیست جلد منتشر گردید.

اینک برای نظم و انسجام بهتر، همه آن آثار را تحت عنوان «مجموعه آثار علامه طباطبائی» به صورتی که در پیشرو دارید در ده مجلد تنظیم شده است.

کتاب حاضر جلد دهم این مجموعه می باشد که شامل نامه ها، شعرها، تقریظ ها، اجازات و برخی دیگر از اسناد مربوط به حیات علمی و عملی، مادی و معنوی علامه طباطبایی است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما