بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

قصه های قرآنی (دوره 8 جلدی)

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 87803 10003022
18,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

جلد1 : در این کتاب به موضوع آغاز خلقت و خلق حضرت آدم و حوا و جن و شیطان پرداخته است. سپس به داتسان جانشین اول حضرت آدم یعنی حضرت شیث و سپس حضرت ادریس علیهم السلام می پردازد.

جلد2 : در این کتاب به داستان پیامبران بزرگ الهی همچون حضرت نوح ، حضرت ابراهیم، حضرت اسماعیل، حضرت لوط، حضرت هود و حضرت صالح علیهم السلام می پردازد.

جلد3 : در این کتاب با داستان پیامبران بزرگ الهی چون حضرت اسحاق، حضرت یعقوب، حضرت یوسف، حضرت ایوب، حضرت ذوالکفل و حضرت شعیب علیهم السلام آشنا می شویم.

جلد4 : در این کتاب با داستان حضرت موسی علیه السلام، گوساله سامری، فرعون و آسیه، حضرت خضر علیه السلام، گاو بنی اسرائیل، گنج قارون و داستان هامان آشنا می شویم.

جلد5 : در این کتاب به داستان های زیر می پردازد: ذوالقرنین، طالوت و جالوت، حضرت داوود علیه السلام، اصحاب سبت، حضرت سلیمان علیه السلام، بلقیس ملکه سبا، هاروت و ماروت، اصحاب رس و حضرت یونس علیه السلام

جلد6 : در این کتاب به داستان پیامبران و بزرگان آسمانی زیر می پردازد: حضرات الیاس، یسع، عزیر، زکریا، یحیی، مریم و حضرت عیسی علیهم السلام. همچنین داستان اصحاب رقیم، کهف، اخدود، فیل و قوم تبع در این کتاب مورد بررسی قرار می گیرد.

جلد7 : در این کتاب به زندگانی پر از نور و برکت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله می پردازد و زندگی ایشان را از بدو تولد مورد بررسی قرار داده و به وقایع گوناگون زندگی ایشان می پردازد.

جلد8 : در این کتاب به بیان دوران اخر الزمان از زمان حضرت رسول تا کنون می پردازد و به دسیسه ها و دمشنی های صورت گرفته از آن زمان تا کنون و در آخر کار به صفات آخرین مصلح بشر می پردازد
محصولات مرتبط