بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

تدوین برنامه درسی تربیت بدنی استاندارد محور

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 87935 10003022
قابل تهیه از مراکز پخش
60,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب تدوین برنامه درسی تربیت‌بدنی استاندارد محور تألیف دو تن از متخصصان برنامه‌ریزی درسی تربیت‌بدنی، خانم‌ها ژاکلین لوند و دبورا تنهیل، با ارائه مبانی نظری و کاربردی برای برنامه‌ریزی درسی مبتنی بر استانداردها شروع می‌شود و با ارائه الگوهای آموزشی برآمده از این رویکرد خاتمه می‌یابد. اما آنچه این اثر را برجسته‌تر و کاربرد‌‌ی‌تر می‌کند وجود دستورالعمل‌های دقیق و مثال‌های عملی برای برنامه‌ریزی درسی، آموزش و سنجش است. کتاب به زبانی ساده و سلیس برای علاقه‌مندان به این موضوع تألیف شده است تا بتوانند پس از مطالعه و تأمل در این اثر خود به برنامه‌ریزی و طراحی آموزشی و سنجشی براساس شرایط و بافت خود اقدام کنند.

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته آموزش تربیت ‌بدنی به عنوان منبع قابل استفاده دروس «کاروری» در مقطع دکتری و «اصول و روش ‌های آموزش اثر بخش در تربیت ‌بدنی» و «تدوین برنامه درسی تربیت‌ بدنی» در مقطع کارشناسی ارشد ترجمه شده است. امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی، سایر علاقه‌ مندان نیز از آن بهره‌مند شوند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما