loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

آن سوی میز (خاطرات سیاستمداران آمریکایی از تعامل و تقابل با ایران)

هیلاری کلینتون | جان کری | وندی شرمن | نیکی هیلی | ویلیام برنز | سوزان رایس | جان بولتون

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 87983 10003022
98,000 88,200 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

خاطره ‌نویسی در فرهنگ سیاسی آمریکا فعالیتی جاافتاده است و بیشتر سیاستمداران این کشور پس از پایان مسئولیت دست به خاطره ‌نگاری می ‌زنند. این خاطره‌ ها فرصتی است تا تصویری قهرمانانه و در عین ‌حال دوستانه و متعهد از خود بسازند.

آنچه در «آن‌سوی میز» ترجمه و گردآوری شده، بخش‌ هایی است از خاطرات هفت نفر (هیلاری کلینتون، جان کری، وندی شرمن، نیکی هیلی، ویلیام برنز، سوزان رایس، جان بولتون) از سیاستمداران ارشد آمریکایی که در دهه اخیر فعال و با پرونده ایران درگیر بوده‌ اند.

سیاستمدارانی که بخش مهمی از خاطره ‌های کاری ‌شان به ایران ربط مستقیم داشته است و از پشت ‌پرده سیاست ها و تحلیل‌ ها گفته ‌اند و با جزئیاتی خواندنی از روابط، گفت‌وگوها و مذاکرات نوشته ‌اند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
نظرات

علیرضا محمدزاده

پیشنهاد میشه حتما بخونید.

17 اردیبهشت 1400

شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما