بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. جامعه شناسی ادبیات

جامعه شناسی ادبیات

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 88596 10003022
33,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب حاضر با این هدف نوشته شده است که جامعه‌شناسی ادبیات را معرفی کند، هم به کسانی که معتقدند علم اجتماعی صرفاً بررسی واقعیت‌هاست و هم به کسانی که ادبیات برای آنها تجربه ذهنی یگان‌های است که با تحلیل علمی ناسازگار است. پیش از این هیچ متن راهنمای بسندهای در زبان انگلیسی برای تحلیل اجتماعی ادبیات وجود نداشت که رابطه‌ای بین نظریه و پژوهش ایجاد کرده باشد. نویسندگان کوشیده‌اند تا این خلأ را با تدوین کتاب به زبان انگلیسی پر کنند و در حمایت از گسترش نوعی جامعه‌شناسی ادبی استدلال‌های محکمی ارائه دهند. مترجم کوشیده است ترجمه‌ای در خور در اختیار علاقه‌مندان و دانشجویان این رشته قرار دهد.

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته زبان و ادبیات فارسی، به عنوان منبع قابل استفاده برای دروس «جامعه‌شناسی ادبیات» گرایش ادبیات پایداری، «نقد جامعه‌شناختی» گرایش نقد و نظریه ادبی، «جامعه‌شناسی ادبیات عامه» گرایش ادبیات عامه برای دانشجویان رشته زبان و ادبیات فارسی مقطع کارشناسی ارشد هر کدام به ارزش 2 واحد، همچنین قابل استفاده برای رشته علوم اجتماعی ترجمه شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط