بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

خداحافظ آقای رئیس

ناشر پیام آزادگان

مصاحبه گر سهیلا عبدالحسینی

راوی کتاب علی علیدوست قزوینی

سال نشر : 1398

تعداد صفحات : 352

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 88890 10003022
45,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

"خداحافظ آقای رئیس" حکایت زندگی حجت ‌الاسلام و المسلمین، علی علیدوست است. روزهای شیرین کودکی این روحانی آزاده در مصیبت از دست دادن مادر، برادر و خواهرش در زلزلهٔ بوئین زهرا از دست رفت. علی علیدوست که در بین هم ‌بندانش به «قزوینی» معروف است با انتخاب راه طلبگی علاوه بر تحصیل علم، قدم در راه مبارزه با نظام شاهنشاهی گذاشت. بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و شروع جنگ عراق علیه ایران، این روحانی مبارز مانند دیگر جوانان این مرز و بوم به جبهه ‌های جنگ پیوست و در شرایط نابرابری به اسارت نیروهای بعثی درآمد و سال‌ ها با مقاومت و ایستادگی در غربت زندگی کرد.

این آزادهٔ هوشیار در تمام مدت اسارتش در جهت فعالیت‌ های فرهنگی گام برداشت و در این راه حبس انفرادی و انواع شکنجه‌ ها را تحمل کرد، اما هرگز دست از مقاومت و مبارزه برنداشت.

"خداحافظ آقای رئیس" روایتی است از لحظه ‌های سرد و سنگینی که این آزاده، پشت میله‌ های اسارت گذارنده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما