بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. مبانی هیدرولوژی

مبانی هیدرولوژی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 89543 10003022
31,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

شناخت منابع و چرخه آب در مقیاس‌های مختلف مکانی از ضروریات زندگی در کره زمین است. در این راستا یادگیری و درک مفاهیم و روش‌های مرتبط با آبشناسی (هیدرولوژی) برای دانشجویان مرتبط با علوم محیطی به ویژه مجموعه علوم جغرافیا ضرورت بیشتری دارد. کتاب حاضر برای پوشش نیاز دانشجویان رشته کارشناسی جغرافیا برای درسی با همین نام تدوین شده است. در این کتاب مبانی نظری هر مبحث به طور کامل همراه با ابعاد عملی مهم‌ترین و پرکاربردترین مباحث با استفاده از نرم‌افزارهای مرتبط توضیح داده شده است. همچنین درباره مباحث جدیدی همچون بارورسازی ابرها، و استفاده از روش‌های دورسنجی در مطالعات هیدرولوژی (تبخیر و تعرق، و برف) نیز بحث شده است.

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته جغرافیا در مقطع کارشناسی به عنوان منبع اصلی درس «هیدرولوژی» به ارزش 2 واحد تدوین شده است. امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی، سایر علاقه‌مندان نیز از آن بهره‌مند شوند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط