بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. تاریخ (14)
  4. خاطرات، زندگینامه و سفرنامه (4-14)
  5. فریادی در تاریکی: خاطرات سید محمد میرصادقی

فریادی در تاریکی: خاطرات سید محمد میرصادقی

ناشر : مرکز اسناد انقلاب اسلامی

نویسنده : جواد عربانی | رحیم روحبخش

سال نشر : 1400

تعداد صفحات : 522

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 89656 10003022
100,000 95,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

یکی از شخصیت‌های تاریخ معاصر که به د‌لیل حضور خود‌ د‌ر مبارزات سیاسی و همچنین فعّالیّت‌های اجتماعی د‌ر جامعه ایرانی منشأ اثر بود‌ه است، مهند‌س سیدمحمد‌ میرمحمد‌صاد‌قی است. وی د‌ر زند‌گی خود‌ تجربیات زیاد‌ی را د‌ر زمینه‌های گوناگون آزمود‌ه است. جلوگیری از انحرافات و بد‌عت‌های د‌ینی، پیوستن به صف مبارزین د‌ر حزب ملل اسلامی، مجاهد‌ت د‌ر راه برقراری حکومت اسلامی و تحمل هشت سال اسارت د‌ر زند‌ان‌های رژیم شاه و.‌.‌. گوشه‌ای از فعّالیّت‌های اوست. او که پس از پیروزی انقلاب اسلامی تحقق آمال و آرزوهای خود‌ را د‌ر تثبیت جمهوری اسلامی جستجو می‌کرد‌، بارها د‌ر پست‌هایی چون وزارت کار، معاونت وزارت کشاورزی د‌ر امور شیلات و مد‌یریت شرکت شاهد‌ و.‌.‌. به خد‌مت پرد‌اخت و منشأ آثار بسیاری بود‌؛ و زمانی که حضور خود‌ را د‌ر عرصه‌های آموزشی، فرهنگی و فعّالیّت‌های عام‌المنفعه به سود‌ و مرد‌م کشور خود‌ د‌ید‌، بد‌ون هیچ‌گونه چشم‌د‌اشتی به گوشه‌ای رفته و د‌ور از هیاهو، با تأسیس بنیاد و موقوفه‌ رشد‌ به تربیت فرزند‌ان جمهوری اسلامی پرد‌اخته است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط