loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

صلیب بیت لحم - جلد اول: خاطرات نظامی جدا شده از رژیم صهیونیستی «روی توف»

ناشر رسول آفتاب

نویسنده روی توف

مترجم سید مجتبی عزیزی

سال نشر : 1398

تعداد صفحات : 478

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 89724 10003022
60,000 54,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب دو جلدی «صلیب بیت لحم» خاطرات یک یهودی صهیونیست و ساکن سرزمین‌ های اشغالی فلسطین است که به مرور زمان از یک نیروی تربیت‌ یافته در کیبوتص‌ های اسرائیلی به یک منتقد رژیم صهیونیستی تبدیل می‌ شود و سرانجام با مشاهده‌ نهایت جرایم ضد بشری اسرائیل، به یک مسیحی ضد صهیونیست تغییر مذهب می‌ دهد. او برای این که رد گم کند، نام خود را به «روی توف» تغییر می‌ دهد.

شخصیت اول این زندگینامه‌ تفصیلی، عضوی از یک خانواده‌ یهودی مهاجرت‌ کننده به سرزمین‌ های اشغالی است که او را از کودکی در اختیار مراکز پرورش اجتماعی و کمونیستی صهیونیستی قرار می‌ دهند تا تحت تعالیم صهیونیست‌ های چپ‌گرا (که سران بنیان‌ گذار اسرائیل از آن دسته بودند) تربیت شود.

او با استعداد فراوانی که داشته، به یک دانشمند متخصص در علوم شیمی و محقق در زمینه سوخت موشک‌ تبدیل می‌ شود. رفته رفته با ارتقایی که در ارتش و سازمان‌ های نظامی و تحقیقاتی صهیونیستی پیدا می‌ کند، با فساد و جنایات موجود در این عرصه آشنا شده و همین باعث انزجار وی از رژیم صهیونیستی می‌ شود.

روی توف قصد جدا شدن از رژیم صهیونیستی را دارد. دستگاه‌ های امنیتی رژیم که از این موضوع اطلاع پیدا کرده‌ اند، برایش دردسرهای فراوانی ایجاد می‌ کنند تا این که در نهایت مجبور به فرار از اسرائیل و مهاجرت به شرق آسیا می‌ شود. رژیم صهیونیستی بر اثر ترس از افشاء‌ جنایات نظامی و اسناد و مدارکی که تصور می‌ کند روی توف در پی افشاء آنها و یا واگذاری به دیگر کشورهاست، سعی در بازگرداندن او به اسرائیل دارد. اما وقتی از این هدف ناامید می‌شود، دستور ترورش را صادر می‌ کند. روی توف در شرق آسیا مورد ترور ناموفق ماموران موساد قرار ‌می‌ گیرد.

از آن به بعد احتیاط بیشتر به خرج داده و سعی می‌ کند که از تیررس ماموران اسرائیلی بگریزد. به کشورهای مختلف، از جمله برخی از کشورهای آمریکای جنوبی و حتی خود ایالات متحده آمریکا می‌ رود و زندگی مخفیانه‌ ای را آغاز می‌ کند. روی در خاطرات خود بیان می‌ کند که دومین تلاش برای ترور او هنگامی صورت می‌ گیرد که او برای حفظ جان خود سعی دارد به سفارت جمهوری اسلامی ایران در یکی از کشورهای آمریکای لاتین پناهنده شود.

کتاب دو جلدی «صلیب بیت لحم» در واقع نگارشی فصل‌ بندی شده و تفصیلی از زندگی فردی است که مقام افسری در ارتش اسرائیل و واسطه‌ بودن در انتقال تکنولوژی نظامی و موشکی میان اسرائیل و آمریکا را رها کرده، به جایگاه تحقیقاتی خود در یکی از مهم‌ ترین مراکز تکنولوژیک رژیم صهیونیستی پشت پا می‌ زند و به آواره‌ فراری و در نهایت یک کشیش مسیحی در میان مسیحیان بولیوی تبدیل می‌شود؛ کسی که هر روز منتظر جلادان اسرائیلی است تا او را به خاطر آگاهی از اسرار پلید صهیونیست‌ها ترور کنند.

کتاب حاضر جلد اول از این مجموع می باشد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما