loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

و تن دادم، وطن

ناشر شهید کاظمی

نویسنده مریم بصیری

سال نشر : 1400

تعداد صفحات : 320

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 89752 10003022
60,000 54,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

رمانی اپیزودیک و جذاب از دوران سیطره داعش در سوریه

این اثر با بیست شخصیت که داستان زندگی‌ شان به هم مرتبط است و در جبهه مخالف یا موافق با داعش در حال جنگ هستند را به تصویر می‌ کشد. داستان زندگی ده زن و ده مرد از ملیت‌ ها و مذاهب مختلف که در مناطق تحت اشغال داعش زندگی می‌ کنند؛ برخی از مدافعان حرم هستند و برخی از داعش و برخی از ساکنان شهرهای مختلف سوریه. داستان زندگی این شخصیت‌ های اصلی همراه با شخصیت‌ های فرعی بسیار، ماجرای این رمان را در دوران سیطره داعش در سوریه به تصویر کشیده است. نویسنده با دیدن عکس‌ ها و مستندهای بسیاری از خشونت داعش و تحقیق و مطالعه هفتاد کتاب منتشر شده درباره خاطرات مدافعان حرم و وضعیت سوریه در دوران داعش، شکل‌ گیری دولت اسلامی عراق و شام و اهداف آن دولت، دعوت جوانان کشورهای مختلف و پیوستن به داعش، و مرگ و آواراگی هزاران زن و مرد و کودک این اثر را خلق نموده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما