بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

زنان در آستانه فروپاشی عصبی (مجموعه خوانش فیلم)

ناشر : شرکت انتشارات علمی و فرهنگی

نویسنده : پیتر ویلیام اوانز

مترجم : قاسم مومنی

سال نشر : 1399

تعداد صفحات : 96

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 90206 10003022
15,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

زنان در آستانه فروپاشی عصبی فیلمی است خنده دار درباره روابط زن و مرد که قهرمان فیلم پپا همانند قهرمانان سینمای مدرن از شخصیتی خوش ساخت برخوردار است. مصائب ازدواج زنی
نیرومند و مستقل ساخته که با قرار گرفتن در مرکز دایره شخصیت های دیگر تصویر زنده ای از جامعه معاصر اسپانیا پیش روی تماشاگر می گذارد کند و کاو دقیق آلمادوار در روانشناسی فردی شخصیت ها موفقیتی بین المللی برای فیلم به ارمغان آورد.

پیتر ویلیام اوانز استاد مطالعات اسپانیا در کالج کویین مری و وست فیلد در دانشگاه لندن در کتاب حاضر تحلیل دقیقی از نگرش آلمادوار در خصوص مسئله سوژه و جنس و جنسیت ارائه می دهد و با بهره گیری از مفاهیم انتقادی و روانکاوانه نشان می دهد که رنان در آستانه فیلمی است درباره سرشت خودکامه میل جنسی و آینه تمام نمای اضطراب های حاکم بر خانواده و روابط انسان ها و نیز درباره امکان دستیابی به آزادی فردی.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط