بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

شاخص های راه امام در وصیت نامه سیاسی - الهی حضرت امام خمینی (ره)

ناشر موسسه فرهنگی هنری قدر ولایت

نویسنده موسسه فرهنگی هنری قدر ولایت

سال نشر : 1390

تعداد صفحات : 192

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 91120 10003022
6,000 5,700 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

موضوع کتاب حاضر، بررسی نظریه‌های امام خمینی(ره) در مورد شاخص‌های راه انقلاب در وصیت‌نامة ایشان است. این کتاب، با هدف معرفی بینش، نگرش، روش و منش حضرت امام خمینی(ره) و شناخت شاخص‌های راه انقلاب از طریق مطالعة وصیت‌نامة سیاسی الهی ایشان تدوین گردیده و مشتمل بر دوازده دفتر است. نویسنده در هر دفتر فراز یا فرازهایی از وصیت‌نامة امام(ره) را نقل نموده و شاخصی که به طور مستقیم از هر فراز به دست می‌آید را مورد بررسی قرار داده است. از جمله مواردی که در این نوشتار مورد توجه قرار داشته‌اند می‌توان به پیروی از معصومین(ع)؛ حفظ اسلام و جمهوری اسلامی؛ انسجام وحدت؛ تعلیم و تربیت؛ خودباوری، خودکفایی و استقلال؛ انتخابات؛ رهبر؛ خدمت به محرومان و نصیحت به مخالفان، معاندان و ناآگاهان اشاره نمود.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط