loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

نماینده تام الاختیار

ناشر مرکز پژوهشی آموزشی کوثر

نویسنده سید حسین حسینی

سال نشر : 1400

تعداد صفحات : 239

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 91157 10003022
58,000 52,200 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب «نمایندۀ تام الاختیار» اولین اثر از مجموعۀ تاریخ شفاهی روایت است که به موضوع پیشرفت در زمینۀ تجهیزات پزشکی و همچنین بیمارستان‌ سازی اشاره دارد. این کتاب روایت داستانی از سبک مدیریت و 17 سال تلاش جهادی دکتر سید محمدامین طالب‌ شهرستانی، در حوزۀ بهداشت و درمان کشور در دهه‌ های 60 و 70 است. روحیۀ جهادی و سبک مدیریت خستگی ناپذیرِ راوی، باعث شده که این روایت یک الگوی خوب مدیریتی برای مدیران و همچنین بقیۀ اقشار باشد؛ چرا که این کتاب هم جوانان و هم مدیران فعلی کشور را مخاطب قرار داده است.
در این کتاب می‌ خوانید که چگونه یک دانشجو برای اهداف و آرمان‌ های خودش به وزارت بهداری وقت مراجعه می‌ کند و در آنجا ماندگار می‌ شود و کار‌های روی زمین مانده را دنبال می‌ کند و به موفقیت می‌ رسد.

البته حضور در مقاطع مهم و ماندگار انقلاب و خاطراتی که شاید تا به امروز جایی منتشر نشده است روح مضاعفی نیز به کتاب داده مانند سقوط خرمشهر، اسارت شهید تندگویان، ترور مقام معظم رهبری و حادثۀ هفت تیر و …
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما