بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

خانواده آقای چرخشی

ناشر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

نویسنده طاهره ایبد

تصویرگر علی نامور

سال نشر : 1398

تعداد صفحات : 112

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 91583 10003022
قابل تهیه از مراکز پخش
16,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب «خانواده‌ آقای چرخشی» داستانی اجتماعی و در عین حال فانتزی و طنز است که ماجراهای اختراعات جدید آقای بابا که همان پدر خانواده است را روایت می‌کند. بابای قصه ما ذره ذره کچل می‌شود و موهایش می‌ ریزد. علی رغم همه تلاش‌هایش برای جلوگیری از ریزش، سرانجام آخرین تار مویش هم می‌افتد و کاملا تاس می‌شود؛ اما اتفاق عجیب و خوشایندی می‌افتد. اینکه بعد از یک دوره خارش شدید که پدر هی دور خودش می‌چرخد و کله‌ اش را می‌خاراند، یکهو تبدیل به یک نابغه می‌شود و با هر خارش سر و چرخشی، فکر جدیدی برای اختراعی جدید به ذهنش می‌رسد. کم کم همسایه‌ها هم متوجه این موضوع می‌شوند. ماجراهای خانواده چرخشی از این‌جا شروع می‌شود و آقای بابا سعی می‌کند با اختراع‌ های جدیدش وضعیت خانواده را بهتر کند.

این کتاب برای کودکان بالای 11 سال مناسب است. مطالعه کتاب، زمینه ساز تفکر و خلاقیت کودکان و نوجوانان و رشد و تعالی روحی آنان است و موجب می‌شود آنها به درک صحیحی از مسائل دست یابند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما