بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

مادر

ناشر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

نویسنده لیوبا ورونکوا

مترجم فاطمه زهروی

سال نشر : 1396

تعداد صفحات : 136

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 91770 10003022
5,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

مادر، قصه دختر کوچکی است به نام والنتین، در زمان جنگ جهانی دوم، والنتین خانواده اش را در جنگ از دست داده و خانواده ای روستایی که دور از جبهه ی جنگ زندگی می کنند، او را به فرزندی پذیرفته اند. والنتین تنهاست، رومن ( پسر کوچک خانواده ) بیش از آن کوچک است که هم بازی او باشد. تائیس( خواهر کوچک ) شیطان و سرکش است و از هیچ فرصتی برای آزار دیگران چشم پوشی نمی کند و گروشا ( خواهر بزرگ )؛ آه! از همان خواهرهایی است که کم و بیش در همه ی خانه ها یافت می شوند: بد خلق، زورگو و غیر قابل تحمل! پدربزرگ قیافه ای خشن و ترسناک دارد و والنتین از او می ترسد. تنها کسی که والنتین در خانه به او اعتماد دارد مادر است، با همه این ها والنتین نمی تواند او را مادر خودش بداند ... اما زندگی در روستا برای والنتین تجربه ای دوست داشتنی ست، خانه با آن بخاری بزرگش که شبیه یک اتاق سیاه و مرطوب است و گاهی به عنوان حمام استفاده می شود، زیرزمین بزرگ و اسرار آمیز، رودخانه ی یخ زده، درست کردن شیرینی های چلچله ای به مناسبت بازگشت پرستو هاو رفتن به جنگل و چیدن قارچ در فصل بهار ... والنتین عاشق زندگی در روستا است ولی آیا او می تواند برای خودش، جایی در دل خانواده باز کند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط