بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

نگهبانان

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 91813 10003022
قابل تهیه از مراکز پخش
8,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این کتاب نیز در حال و هوای داستانهای علمی-تخیلی نوشته شده است، اما خواننده براحتی می تواند شخصیتها و حوادث داستان را پیگیری کند، به گونه ای که نه تنها با آنها احساس بیگانگی نکند، بلکه زمان وقوع حوادث را دیروز، امروز یا فردا بداند.

کتاب حاضر مجموعه‌ای از داستان‌های کوتاه است که با زبانی ساده و روان برای گروه‌های سنی (د) و (ه) نگاشته شده است. «حادثه»، «تنفر از خوابگاه»، «مردی با خرگوش‌هایش»، «سواری در آفتاب»، «دخمه»، «میهمانی در باغ»، «انقلابی‌ها»، «خروج سواران»، «دیدار در شب»، «نگهبانان» عنوان‌های داستان‌های این کتاب هستند. در داستان «حادثه» می‌خوانیم: «کتابخانه عمومی در خیابانی ساکت و دلگیر و در برابر پارک قد برافراشته بود. ساختمان کتابخانه به ساختمان‌های پراکنده و نیمه ویرانی که روزگاری دفاتر انجمن شهر را در خود جای می‌داد، متصل بود».
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما