loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

بایگانی همیشگی: محرمانه هایی از یک متخصص کامپیوتر و جاسوس سابق سازمان سیا

ناشر دفتر نشر معارف

نویسنده ادوارد اسنودن

مترجم محمدامین جندقیان

سال نشر : 1400

تعداد صفحات : 416

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 92157 10003022
60,000 54,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

بایگانی همیشگی یادداشت‌ های محرمانه ادوارد جوزف اسنودن، متخصص کامپیوتر و جاسوس سابق سازمان سیا است. ادوارد جوزف اسنودن جاسوس سابق سازمان سیا در این کتاب گوشه‌ هایی از زندگی و کار خود در سازمان سیا را فاش کرده است.

اسنودن در هفت سالی که برای سازمان جاسوسی آمریکا کار می‌ کرد به دولت آمریکا کمک کرد تا از نظر تکنیکی بتواند ارتباطات دیجیتال تمامی جهان را شنود، جمع‌ آوری و ذخیره کند و در صورت لزوم در این حجم عظیم جستجو کند. اسنودن در این کتاب اعتراف می‌ کند که از کارش برای سازمان جاسوسی و آژانس امنیت ملی آمریکا پشیمان است و حالا همه وقتش صرف این می‌ شود که مردم را از شر آدمی که قبلا بوده حفظ کند. او به گفته خودش در سال‌ های کارش برای سیا فکر می‌ کرده که دارد برای جهانی بهتر تلاش می‌ کند و حلا اندیشه‌ اش کاملا عوض شده است. او خاطراتش را در این کتاب در سه بخش نوشته است و در آن اطلاعات محرمانه زیادی را درباره شیوه عملکردش در سیا و اندیشه‌ های خودش درباره خدمت به کشور و مردم فاش کرده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما