بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

مراقب جایزه هایت باش

ناشر موسسه فرهنگی هنری قدر ولایت

نویسنده علی شعیبی

تصویرگر امیروحید سعیدی‌ فرد

سال نشر : 1400

تعداد صفحات : 80

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 92321 10003022
20,000 19,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

ضرورت بحث گناه و دانستن آثارش این است که انسان را بیدار و آماده مبارزه با عوامل گناه می کند، به عبارتی دیگر، زمانی که انسان آثار سوء گناه را فهمید و دانست گناه تا چه اندازه برای او مصیبت بار است، خودش را آماده مبارزه با گناه می کند. برای اینکه انسان گناه را ترک کند قدم اول آن است که گناه و مشخصات و همچنین عوامل آن را بشناسد و در قدم بعد با عوامل گناه مبارزه نماید. روش این کتاب به این گونه است که در ابتدای بحث، گناه که سرباز جهالت و دام شیطان است، صفات، توانایی ها، راه های ضربه زدن و جایگاه خود را به انسان بیان نموده و سپس دشمن خود را که سرباز عقل است معرفی می کند و در انتها از مخاطب می خواهد حدس زده که نام او چه می باشد. سعی شده در انتهای هر گناه، داستانی آموزنده مرتبط با آن موضوع آورده شود تا در نهادینه کردن بحث موثر باشد. در پایان کتاب نیز پاسخ نامه ای قرار داده شده که جواب سوال های پایان موضوع در آن آورده شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما