loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

در پس غبار

ناشر شهید کاظمی

نویسنده محسن فامیل زرگریان

سال نشر : 1400

تعداد صفحات : 328

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 92476 10003022
65,000 58,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این نوشتار، گامی است کوچک در جهت شناخت فرقه‌ ای موسوم به گروهک مجاهدین خلق که از سر تکلیف و با مطالعه مستندات موجود و مصاحبه با رهایی یافتگان از بند اشرف، گردآوری‌ شده و غالب اتفاقات آن برگرفته از داستان‌ های واقعی رخ‌ داده در سازمان و در پادگان اشرف است تا خصوصاً نسل جوانی که جنایات منافقین را ندیده و یا از واقعیات آن آگاهی کافی ندارد، متأثر از رسانه و تبلیغاتی کذایی واقع نشده و در دام فریبشان گرفتار نیاید. امید است که این تلاش مقبول مخاطبین واقع گردد.

این داستان، با بیان واقعیاتی مستند در قالب مجاز، خواننده را با حقایق باورناپذیری آشنا می‌ کند که ضمن تبیین رفتار فرقه‌ گرایانه سازمان، آلام فریب‌ خوردگان در بند فرقه را به تصویر کشیده و چرایی تحمل آن‌ همه حقارت، تحقیر و تخریب از طرف اعضای فرقه را توجیه خواهد نمود.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
نظرات

علیزاده

کتاب رو خوندم و عجیب بود
تا حالا کتابی در مورد سازمان منافقین مثل این نخونده بودم
واقعیتهای از داخل روابط سازمان گفته که هر ادمی رو به تعجب وا میداره
توصیه میکنم حتما کتاب رو مطالعه کنید

14 مهر 1400

مرضیه اصلانی

خیلی قشنگه توصیه میکنم بخونین

20 مرداد 1400

شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما