بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

هگل، فیلسوف شامگاه

شرحی مقدماتی از فلسفه هگل

ناشر نقد فرهنگ

نویسنده کریگ. بی. ماتارسه

مترجم حسین مافی مقدم | مصطفی محمد دوست

سال نشر : 1400

تعداد صفحات : 210

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 92610 10003022
70,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

هگل بی‌ تردید یکی از مهمترین فیلسوفان و متفکران تاریخ اندیشۀ بشری و فلسفۀ او یکی از دشوارترین فلسفه‌ های غربی است. مخاطبان او ممکن است با مطالعۀ آثار وی و ورود به پیچ و تاب‌ های مفهومیِ آن دچار سردرگمی شوند و از به دست آوردن فهمی رضایت‌ بخش و تصویری واضح از اندیشه‌ های او ناکام بمانند. از‌ این‌ رو یافتن نوعی راهنما برای سفر کردن درون جنگل مرموز مفاهیم هگلی و تفسیری قابل‌ فهم از اندیشه‌ های او موهبتی با ارزش است.
کریگ. بی. ماتارسه، استاد فلسفۀ دانشگاه مینه‌ سوتا و موسیقی‌ دان، در این کتاب کوشیده چنین نیازی را برطرف کند و شرحی مفصل‌ بندی‌ شده، دقیق، قابل‌ فهم و واضح از سراسر فلسفۀ هگل ارائه دهد. این کتاب می‌ تواند برای دانشجویان و علاقه‌ مندان فلسفه که می‌ خواهند فهمی کلی و پایه‌ ای از فلسفۀ هگل به دست آورند و نیز اساتیدی که به تدریس هگل اشتغال دارند و همۀ علاقه‌ مندان به اندیشه‌ های هگل مفید واقع شود.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما