loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

آدمهای یک نویسنده

شیوه‌ های نگرش و احساس

ناشر هرمس

نویسنده و. س. نایپل

مترجم پری آزرم‌ وند (مختاری)

سال نشر : 1391

تعداد صفحات : 206

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 92673 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
7,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

«آدم‌ های یک نویسنده» نخستین بار در سال 2007 منتشر شد. وی. اس. نیپال، برندۀ جایزۀ نوبل ادبیات، در این خودزندگی‌ نامۀ جذاب به نویسندگانی می‌ پردازد که اولین تأثیرها را بر او گذاشتند: دِرِک والکات، گوستاو فلوبر و البته پدر خودش. او همچنین از نخستین مواجهه‌ اش با فرهنگ ادبی سخن می‌ گوید و راه و روش‌ هایی را تشریح می‌ کند که نویسندگان هندی از طریق آن‌ ها، زندگی خود و مردم کشورشان را به تصویر می‌ کشند. علاوه بر این، نیپال با نثری جذاب و آشنا، زندگی خودش را نیز از نظر می‌ گذراند: سال‌ های ابتدایی زندگی‌ اش در ترینیداد، بخش‌ های نامعلوم در گذشتۀ خانواده‌ اش و واکنش‌ های دائماً در حال تغییر و تکامل او به پیچیدگی‌ های روزافزون هند که اولین بار در سی سالگی با آن رو به‌ رو شد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما