بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

راز سر به مهر: برجام؛ کوششی سترگ برای حقوق، امنیت و توسعه ایران (دوره شش جلدی)

ناشر اطلاعات

نویسنده محمدجواد ظریف | سید عباس عراقچی | مجید تخت روانچی | علی اکبر صالحی

گردآورنده کتاب سید علی موجانی

تحقیق و تنظیم کتاب سید علی موجانی

سال نشر : 1400

تعداد صفحات : 3333

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 92765 10003022
قابل تهیه از مراکز پخش
900,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

مجموعه «راز سر به مهر» گزارشی توصیفی و مستند درباره روند یکی از مهم‌ترین پرونده های تاریخ ایران است که می کوشد قرائت ایرانی از برهه‌ای مهم در سرنوشت معاصر را به تصویر بکشد. انگیزه تدوین این مجموعه حاصل ارزیابی روایت‌ها و گزارش هایی بود که طرف‌های مقابل« بیشتر آمریکایی ها» به نشر و ترویج آن طی دو دهه اخیر مبادرت کردند، آنها تلاش داشتند اذهان را بسازند و تاریخ را آنگونه که خود می‌خواهند گزارش کنند.

عناوین شش کتاب مجموعه راز سر به مهر که گزارشی ایرانی از روند مذاکرات هسته ای و برجام است به ترتیب عبارتند از کتاب اول «توافق موقت ژنو»، کتاب دوم «از توافق موقت تا اتاق نگارش»، کتاب سوم «جدال بر سر متن»، کتاب چهارم «فصل سرد و سخت مذاکرات»، کتاب پنجم «تولد برجام» و در آخر کتاب پنجم به اضافه یک «پیوست ها» است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما