بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

اقتباس از قرآن کریم

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 92967 10003022
25,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

قرآن کریم جان تمدن و فرهنگ اسامی، سرچشمة همه دانش های دینی و الهام گر شکوه وعظمت مسلمانان در تاریخ پرافتخارشان بوده است. چه ارجمند دانش هایی که از قرآن سرچشمه گرفته است، چه بسیار مهارت ها و صناعت ها که در کتاب خدا ریشه دارد و چه فراوان فنون سخن که به اقتباس از قرآن کریم آراسته شده است.
«اقتباس از قرآن کریم» را در جای جای خطبه ها، روایت ها، پیمان نامه ها، فتحنامه هاو وصیتنامه ها می توان یافت تا خود گواهی بر پیوند ذهن و زبان اسامیان با قرآن کریم باشد.آنچه در کتاب حاضر فرا روی نهاده شده، وام گرفتنهای صریح از آیات کتاب الهی در گفتار و نوشتار مسلمانان است و

مؤلف در این کتاب نشان می دهد که چگونه در سخن بزرگان و ناموران سده های پیشین تاریخ تمدن و فرهنگ اسامی و در نوشته های ادبی و فرمانهای اداری و حکومتی مسلمانان از این معجزة جاوید اقتباس شده است .
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما