بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

هفته ی آشتی و دوستی در کلاس خانم روباه

قصه های روزی روزگاری روباهی 4

ناشر شرکت انتشارات علمی و فرهنگی

نویسنده آیلین اسپینلی

مترجم رضی هیرمندی

سال نشر : 1399

تعداد صفحات : 30

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 93307 10003022
25,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

«هفته ی آشتی و دوستی در کلاس خانم روباه» داستان خانم معلمی است که مدتی است در کلاسش شاگردان باهم دعوا و بگو و مگو می‌کنند و یک روز خانم روباه، معلم کلاس تصمیم می‌گیرد برای حل این مشکل هفته دوستی و آشتی بگذارند. در این هفته هر کدام از شاگردان باید سعی کنند با کنترل کردن خشم خودشان قوانین هفته آشتی و دوستی را رعایت کنند.

بعد از یک هفته هر کدام از شاگردان تجربه خودشان در هفته آشتی و دوستی را گفتند. خرس کوچولو مشکلش را خواهرش حل کرد. قورباغه باعث شد همسایه‌شان آقای لاک پشت لبخند بزند. موش به موش کوچولوها کمک کرده بود و …

خانم معلم وقتی متوجه شد که بچه‌ها با کارهایی که انجام دادند در هفته آشتی و دوستی موفق شدند تصمیم گرفت تمام هفته‌ها را هفته آشتی و دوستی بگذارد. بچه‌ها هم از این تصمیم استقبال کردند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما