بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

فراتر از جنون

ناشر صاد

نویسنده سید مرتضی امیری

سال نشر : 1400

تعداد صفحات : 112

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 93439 10003022
14,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب فراتر از جنون نوشته سید مرتضی امیری است. این کتاب را انتشارات خودنویس منتشر کرده است.

کتاب فراتر از جنون شما را به فضایی عجیب می‌برد، دنیایی سوررئالی که مرز خیال و واقعیت است.

فراتر از جنون یک رمان سورئال و جنایی‌ است. که داستان آن چندین سال قبل‌، در شهری دور افتاده رخ می‌دهد.

موضوع اصلی رمان نیر در اصل پرده‌ برداری از یک ماجرای مرموز بعد از گذشت پنج سال است و درون مایه اصلی آن تقابل دیدگاه های مختلف انسان‌ها با یک‌دیگر است.

فراتر از جنون دقیقاً همان جایی است که دیگر فکر نمی‌کنی و درکی از اطراف نداری. فراتر از جنون یعنی یک جنازه که نفس می‌کشد یا یک نابینا که تماشا می‌کند. همه‌چیز زمانی‌که انسان به فراتر از جنون می‌رسد می‌تواند تبدیل به یک توهّم شود و مانند دروغی کثیف، رنگ حقیقت به خود بگیرد.

فراتر از جنون دقیقاً همان جایی است که دیگر فکر نمی‌کنی و درکی از اطراف نداری. فراتر از جنون برای من یعنی یک جنازه که نفس می‌کشد یا یک نابینا که تماشا می‌کند. همه‌چیز زمانی‌که انسان به فراتر از جنون می‌رسد می‌تواند تبدیل به یک توهّم شود و مانند دروغی کثیف، رنگ حقیقت به خود بگیرد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما