بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

ماه‌ عسل در تیمارستان

داستان و روایت

ناشر صاد

نویسنده محمدعلی خامه‌ پرست

سال نشر : 1399

تعداد صفحات : 236

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 93504 10003022
48,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این کتاب روایت یونسی است که تصمیم می‌گیرد مدتی دیوانگی کند!
یونس برای آنکه دریابد در دنیای دیوانگان چه می‌گذرد با همراهی دوست روانپزشکش تصمیم می‌گیرد مدتی را در تیمارستان به عنوان بیمار بستری بشود. اما هر چه می‌گذرد او متوجه غیرعادی بودن شرایط تیمارستان می‌‌گردد. ماجرای قتل، زیرزمینی که پنجره‌ هایش پوشانده شده و پرستاری که رفتارهای عجیبی دارد. آیا او می‌تواند پی به راز های این آسایشگاه مخوف ببرد؟ نگاه جزئی‌ نگرانه در توصیف فضاها و شخصیتها درک کاملی را در اختیار مخاطب نکته‌ سنج و دقیق قرار می‌دهد.
درک بصری جاری در توصیفات نویسنده این اثر، به خوبی قادر است خودش را از متن جدا کند. ودر ذهن جریان یابد. از سویی نویسنده به خوبی توانسته در بستر مکانی که به نظر بیروح و بی ماجرا به نظر می‌رسد. ماجراهایی هیجان انگیز، جذاب، پرکشمش و همچنین شخصیتهایی ملموس خلق کند تا جایی که کنجکاوی درباره سرنوشت هرکدام از شخصیت ها مانع از این می‌شود که داستان را در نیمه راه رها کنیم.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما