loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

واقع بینی

ده دلیلی که نشان می‌دهد در مورد جهان اشتباه می‌کنیم، و چرا اوضاع جهان بهتر از آن است که فکر می‌کنید

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 93621 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
95,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب واقع‌بینی ابزاری است که می‌توانیم از آن کمک بگیریم تا با خطای کمتری محیط پیرامون خود را ببینیم و تحلیل کنیم؛ کتابی بر پایۀ آمار و اطلاعات و نمودارهایی که دید بهتری از اوضاع جهان به خواننده می‌دهد.

روسلینگ می‌خواهد به خوانندۀ خود کمک کند با کاهش خطاهای شناختی و تحلیلی، تصویری واقع‌بینانه‌تر از جهان به دست بیاورد. در جهانی که تحت تسلط داستان‌ها و روایت‌هاست، روسلینگ می‌خواهد تخت سلطنت را در اختیار اعداد و ارقام و داده‌ها قرار دهد و به این منظور می‌کوشد خوانندة خود را به ابزارهای متعددی برای اعتبار‌سنجی ادعاها و ارزیابی و وزن‌ کردن واقعیت‌ها مجهز کند..

کتاب واقع بینی اثری امیدبخش اســت کــه خوانندگان را تشــویق میکند تــا از دریچــه جدیدی به جهــان پیرامون بنگرنــد. این کتــاب به خوانندگان توصیــه میکند که اگر در پی راه اندازی کسب وکاری هستند، بدون تغییر نگرش قدیمــی برتــری غــرب و عقب افتادگــی کشــورهای دیگــر قادر به این کار نیســتند نویسنده کتاب مزبــور با مردود دانستن اصطلاحات «درحال توســعه» و«توسعه یافته» و (جایگزین کردن سطوح درآمدی) به خوانندگان پیشنهاد می کنــد کــه مــردم کشــورهای سراســر جهــان را براســاس سطح درآمدی بسنجند، زیرا فقط از این طریق می توانند ظرفیت کشورهای مختلف را برای ایجاد کسب وکار کشف کنند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما