loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

آموزش نماز به زبان اسپانیایی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 93660 10003022
42,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب «آموزش نماز به زبان اسپانیایی» که به وسیله سرکار خانم زهره رحمانی به زبان اسپانیایی ترجمه شده با همت مرکز نشر هاجر به زیور طبع آراسته گردیده است. این اثر به ترجمه مبحث نماز با شرح تفصیلی انواع نماز، واجبات و مستحبات نماز، شرایط زمان، لباس و مکان جهت ادای نماز بر اساس کتاب آموزش فقه محمد حسین فلاح زاده پرداخته است.
این اثر که آموزش نماز به عنوان کاربردی ترین مسئله فقهی را با ادبیاتی ساده و قابل فهم بیان کرده برای هر تازه مسلمان اسپانیایی زبان بسیار کاربردی است به گونه ای که به صورت روزانه با این مباحث سرو کار دارد.
مترجم کتاب خانم زهره رحمانی در توضیح چگونگی شکل گیری این موضوع برای ترجمه می گوید: «موضوع آموزش نماز به زبان اسپانیایی برای اولین بار به عنوان موضوع پایان نامه سطح 3 رشته فقه و اصول در مرکز آموزش های غیر حضوری حوزه خواهران قم به تصویب رسید و به مدد الهی و حمایت های بی دریغ مسئولین و راهنمایی اساتید بزرگوار در جلسه دفاعیه به کسب نمره عالی نائل شد و برای نشر و استفاده بیشتر در قالب کتاب چاپ شد.»
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما