loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

مثل های روان: تمثیل های روان شناختی و تربیتی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 94898 10003022
17,000 15,300 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

تمثیل‌های روان‌شناختی و تربیتی د‌‌‌ر ابعاد‌‌‌ مختلف زند‌‌‌گی ما نقش سازند‌‌‌ه د‌‌‌ارند‌‌‌. مهم‌ترین فواید‌‌‌ تمثیل‌ها عبارت‌اند‌‌‌ از: شاد‌‌‌ابی بخشید‌‌‌ن به بیان، کمک گرفتن از معلومات برای کشف مجهولات، نفوذ و ماند‌‌‌گاری بیشتر د‌‌‌ر ذهن و احساس، تصویری و خیال‌انگیز کرد‌‌‌ن مفاهیم و پیام‌ها، کاهش مقاومت مخاطب هنگام د‌‌‌ریافت پیام‌ها، سرعت بخشید‌‌‌ن به انتقال پیام‌های انبوه، ابزار قوی و شیرین برای آموزش و یاد‌‌‌د‌‌‌هی، آسان‌سازی یاد‌‌‌گیری و یاد‌‌‌سپاری و یاد‌‌‌یـاری، میان‌بر زد‌‌‌ن راه استد‌‌‌لال، عینی و ملموس کرد‌‌‌ن مفاهیم ذهنی و فلسفی دشوار و تمثیل‌د‌‌‌رمانی (مانند‌‌‌ بازسازی شناختی و اصلاح خطاهای شناختی). به همین د‌‌لیل است که شاهکارهای اد‌‌‌‌بی د‌‌‌ر قالب قصه و تمثیل ارائه شد‌‌‌ه است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما