loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

نرگس در خانه مادربزرگ

ناشر کتاب جمکران

نویسنده مونا بدیعی جوان

تصویرگر ساره محمدپور

سال نشر : 1400

تعداد صفحات : 45

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 96320 10003022
35,000 31,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

استفاده از قصه و داستان یکی از روش های آموزش مهارت های زندگی به کودکان است. اگر داستان ها در محیط خانواده اتفاق بیفتند برای کودکان لذت بخش تر خواهد بود و کودکان احساس آرامش بیشتری می کنند.
کتاب نرگس در خانه مادربزرگ نوشته مونا جوان و با تصویرگری جذاب ساره محمد پور شامل داستان های جالب و
آموزنده ای برای گروه سنی کودکان است. کتاب درباره دختری به نام نرگس است که مادرش قرار است برای او برادری به دنیا بیاورد، نرگس به خانه مادربزرگش در روستا می رود تا مادرش از بیمارستان مرخص شود. در مدتی که نرگس در خانه مادربزرگ است ماجراهایی برای نرگس اتفاق می افتد که باعث می شود نرگس به کمک مادربزرگش چیزهای زیادی را یاد بگیرد . داستان های این کتاب مفاهیمی مثل مسئولیت پذیری، برخورد با مهمان، دوست یابی ، بد غذا نبودن و آداب زیارت، کمک به دیگران و پذیرش نوزاد جدیدرا به کودکان می آموزد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما