loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

اعتیاد به تلفن های همراه (کتاب تمرین)

تشخیص وابستگی به تلفن های هوشمند، توقف رفتارهای وسواس گونه و ارتقای ارتباط سلامت محور با تلفن های هوشمند

ناشر کتابستان معرفت

نویسنده هیلدا بورک

مترجم سمیه موقر

سال نشر : 1399

تعداد صفحات : 176

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 96375 10003022
38,000 34,200 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

هدف از نگارش این کتاب این است که زیر پوست استفاده از گوشی های هوشمند را مورد بررسی قرار داده تا مشخص گردد که چه چیزی مخاطب را وادار می کند وقت گران بها و محدود خود را صرف تلفن همراه خود کند.

امید است که مخاطب با شناخت بهتر خود، بتوان محرک تلف کردن وقت خود با تلفن همراه را بیابد و در نهایت مخاطب بتواند رابطه سالم تری با آن داشته باشد.

در یکی از جلسات سخنرانی با موضوع «اعتیاد به گوشی های هوشمند»، سخنران با بیان این جمله صحبت خود را به پایان رساند: «وقت شما گران بهاست؛ آن را صرف جستجوهای بی هدف نکنید» این جمله بشدت بیدار کننده بود. پیامی که همه ما را به این فکر فرو برد که در طول روز چقدر وقت خود را در اینترنت هدر می دهیم.

خواننده عزیز، اگر بخواهم فقط یک جمله به شما بگویم، این است که درک کنید وقتتان با ارزش است. شما فقط یک بار زندگی می کنید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما