loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

بلاغت در بازی های رایانه ای: تحلیل ابزارهای بلاغی در بازی های رایانه ای هدفمند

ناشر پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات

نویسنده آرین طاهری

ویراستار مصطفی اسدزاده

مقدمه نویس مسعود کوثری

سال نشر : 1398

تعداد صفحات : 218

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 97303 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
20,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

تمام رسانه‌ها و بازی‌ها به عنوان شکل جدیدی از رسانه همواره درصددند تا مخاطب خود را قانع کنند. ازاین‌رو از ابزارهای بلاغی متفاوت بهره می‌برند. شناخت این ابزارهای بلاغی از سویی به پژوهشگران یاری می‌رساند که متون رسانه‌ای را بکاوند و شیوه‌های اقناع مخاطب را در آن‌ها کشف کنند.
از دیگر سو ابزارهای بلاغی می‌توانند وجه تجویزی نیز داشته باشند به دیگر بیان با شناخت ابزارهای بلاغی می‌توان متون رسانه‌ای خوب تولید کرد تا آن‌چنان‌که باید و شاید بتوانند مخاطب خود را قانع سازند.

در کتاب حاضر چند بازی به عنوان نمونه بر اساس استفاده میزان و نحوه استفاده از ابزارهای بلاغی در لایه‌های مختلف آن‌ها تحلیل شده‌اند و خواننده با مطالعه این کتاب به خوبی درمی‌یابد این ابزارها چیست و چگونه از آن‌ها در بازی استفاده می‌شود.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما