loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

تحلیلی نقادانه از پیمایش های ملی در ایران

ناشر پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات

نویسنده فاطمه جواهری

سال نشر : 1400

تعداد صفحات : 347

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 97388 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
97,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این اثر که دستاورد پژوهش انجام‌شده در پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات است، در پی ارائه روایت تاریخی نسبتاً جامعی از «پیمایش‌های ملی» در ایرانِ پس از انقلاب و نیز ثبت تجربۀ بیشتر افراد مؤثر در این پیمایش‌هاست؛ از این‌رو در این پژوهش، با اکثر قریب‌به‌اتفاق خالقان پیمایش‌های ملی، برخی مدیران سازمانی سفارش‌دهندۀ پیمایش‌ها و نیز ناظران یا مشاوران علمی پیمایش‌های ملی گفتگو شده است.

به‌منظور تکمیل تحلیل نقادانه این پیمایش‌ها، یازده متن تحلیلی/ انتقادی نیز دربارۀ هرکدام از پیمایش‌های ملی مهم در قالب «تک‌نگاشت»، توسط شماری از محققان نوشته شده که در بخش پیوست این کتاب آمده است؛ این متن‌ها حاوی اطلاعاتی دربارۀ کلیت پیمایش موردبررسی و مقوله‌های سنجیده‌شده در آن پیمایش است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما