loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

سخت شیرین: روایت زندگی های پویای مادرانه

ناشر سوره مهر

نویسنده مریم خادمی | عاطفه مرادی

تحقیق و تنظیم کتاب زهرا کاردانی

سال نشر : 1400

تعداد صفحات : 292

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 97412 10003022
70,000 66,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

نویسندگان این کتاب تجربیات 19 مادر را در جلسات مصاحبه کندوکاو کردند و نقاط الهام‌بخش تجربیات آنان را از زبان خود مادران روایت کردند. زنانی که حالا نقششان بیش از گذشته پررنگ شده و حتی رهبری انقلاب اسلامی ایران با درکی افق گشا از نقش پیشرانی اجتماعی زنان و دختران هم در تأسیس و هم در پیشبرد انقلاب، بازیگری و رشد اجتماعی در نسبت با خود، خانواده، جامعه زنان، عموم جامعه و حتی عرصه بین‌‌المللی پاس داشته است.

با گذشت یک سال سپری شدن دروس نظری دکترا نوبت غول امتحان جامع رسید. من باید با یک بچه حدودا دو ساله چندین درس نظری و نسبتاً سخت را شهریورماه در طی یک هفته پشت سر هم امتحان می‌دادم. این گوشه‌ای است از کتاب «سخت شیرین» که زندگی‌های پویای مادرانه امروز را به قلم مریم خادمی و عاطفه مرادی و با تنظیم نهایی زهرا کاردانی به تصویر می‌کشد. این کتاب روایت تلاقی نقش مادری با رشد فردی و کنشگری اجتماعی است. روایتی از فراز و نشیب های این تلاقی و روایتی از سختی‌‌ها و شیرینی‌های این راه. این کتاب در یک کلمه روایت «مقاومت» است. مقاومت مادران در برابر رنج‌‌ها، نگرانی‌ها، تنهایی‌‌ها، شکست‌ها و … .
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما