loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

اولین غذاها

ناشر صابرین

نویسنده میریام استوپارد

مترجم مرتضی کاشی زاده | رضا راد گوهری

سال نشر : 1395

تعداد صفحات : 100

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 97742 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
30,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

بی‌تردید رژیم غذایی کودک مهم است. زیرا قبل از همه، غذاها و مزه‌ها واحدهای ساختمانی سازنده را برای رژیم غذایی و سلامت انسان در طول عمر او شکل می‌دهند. با وجود این، نباید در مورد آنچه کودک شما می‌خورد، وسواس داشته باشید. اگر در این مورد نگران باشید، مواقع صرف غذا برایتان آزاردهنده خواهد شد. به یاد داشته باشید که کودکان تا حد زیادی غریزی عمل می‌کنند. بنابراین سعی کنید انعطاف داشته باشید و بگذارید کودک، راهنمایتان باشد. این کتاب شامل ایده‌های بسیار جالب برای غذا دادن به کودکان از نه ‌ماهگی به بعد است. اولین غذاها روش تهیهٔ غذا برای کودکان با شکل‌ها و الگوهای شادی بخش را همراه با تصاویر گوناگون به شما نشان می‌دهد. این کار وقت و زحمت زیادی نمی‌خواهد، اما موجب می‌شود غذاها جذاب‌تر به نظر برسند. با استفاده از فهرست شکل‌های متنوع غذایی می‌توانید کودکان خود را تشویق کنید تا از غذا خوردن لذت ببرند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما