loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

آشپزی‌ نوین برای کودکان (از سه ماهگی تا هجده ماهگی)

کلیدهای تربیت کودکان و نوجوانان

ناشر صابرین

نویسنده بلاندین مارکاده | هانری بوشه

مترجم ‌افرا ‌شکوهیان

سال نشر : 1399

تعداد صفحات : 173

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 97751 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
32,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

عادات خوب تغذیه را خیلی زود و از همان دوران کوکی باید مورد توجه قرار داد. معمولاً منشأ اکثر چاقی ها، کمبودها و بی اشتهایی ناشی از تغذیه نا متعادل دوران کودکی است. غذاهایی که در این کتاب ملاحظه می کنید غذاهای متعادلی هستند که در رابطه با سن کودک انتخاب شده اند. بلاندین مارکاده روزنامه‌نگار متخصص در امور جهانگردی است که علاقهٔ خاصی به آشپزی و غذاهای محلی دارد. او در زمینهٔ آشپزی کتابهایی دربارهٔ پخت مواد غذایی با بخار و غذاهای ایتالیایی منتشر کرده است. دکتر هانری بوشه پزشک متخصص کودکان و نوزادان بیمارستان اورتز فرانسه است. یک پزشک و یک متخصص آشپزی تجربیات و دانش خود را با یکدیگر هماهنگ کرده‌اند تا غذاهایی را به مادران جوان پیشنهاد کنند که در سلامتی کودک و لذت او مؤثر باشند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما