loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

آموزش سواد مالی 21: می گیرد و پس نمی دهد (سطح یک)

پیش دبستانی و دوره اول دبستان

ناشر قدیانی

نویسنده دایناکین بلوتنتال

مترجم آکادمی هوش مالی

سال نشر : 1400

تعداد صفحات : 36

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 98089 10003022
35,000 33,250 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کودکان در سال های اول زندگی، درکی از مفهوم مالکیت شخصی ندارند. آنها به تدریج و با کمک بزرگترها این مفهوم را درک می کنند و یاد می گیرند که نباید بی اجازه از وسایل دیگران استفاده کنند. البته این را هم یاد می گیرند که چیزهایی را می توانند با دوستان یا خواهر و برادرها به طور مشترک استفاده کنند یا از آنها امانت بگیرند. اما باید حواسشان باشد مثل ماتیلدا همیشه فقط با گیرنده نباشند. خوب است آنها هم گاهی طعم شیرین همراهی و مشارکت با دیگران را بچشند. این کتاب به آنها می آموزد که نباید در این قرض گرفتن زیاده روی کنند و هر چیزی که به امانت می گیرند، باید به خوبی از آن مراقبت کنند و مثل روز اول، به صاحبش برگردانند. خودشان هم بخشنده باشند و گاهی خوراکی و وسایل خود را با دیگران شریک شوند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما