loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

بحران اقتصاد جهانی: رکود بزرگ قرن بیست و یکم

ناشر افکار

نویسنده میشل چوسودوسکی | آندرو گاوین مارشال

مترجم شهرزاد مهدوی

سال نشر : 1398

تعداد صفحات : 519

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 98630 10003022
75,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

رکود اقتصادی در سرتاسر جهان شدت یافته و بیکاری گسترده، فروپاشی برنامه‌‌های اجتماعی دولت‌ها و فقیر شدن میلیون‌ها نفر از مردم را در پی داشته است. سقوط بازار‌های مالی پیامدِ کلاهبرداری سازمان‌‌یافته و دست‌کاری مالی بود. بحران اقتصادی همراه با فرایند نظامی‌‌گری در سراسر جهان، «جنگی بدون مرز» به رهبری ایالات متحده امریکا و هم‌پیمانان آن در ناتو را به همراه داشته است. در کتاب حاضر، خواننده را از راهرو‌های فدرال رزرو عبور می‌‌دهیم و به سالن‌‌های جلسات مجلل شرکت‌های بزرگ در وال‌استریت می‌بریم که در آن‌ها معاملات مالی تأثیرگذار به روال عادی تصمیم‌‌گیری می‌‌شوند. در این مجموعه مقالات بهنگام، هر یک از نویسندگان، پوسته‌ پر زرق‌ و برق را می‌‌شکافند تا شبکه پیچیده‌‌ای از فریب‌کاری و تحریف رسانه‌‌ای را افشا کنند که در خدمت پنهان‌کاری کارکرد نظام اقتصاد جهانی و پیامد‌های ویرانگر آن بر زندگی مردم قرار دارد.»
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما