loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

چه چیز به چه کس می‌ رسد؟ چرا؟: اقتصاد نوین جورسازی و طراحی بازار

ناشر نشر مرکز

نویسنده آلوین راث

مترجم محسن رنجبر | محمدصادق حسینی

سال نشر : 1399

تعداد صفحات : 304

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 98784 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
59,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب چه چیز به چه کس می رسد چرا، اثری نوشته ی آلوین راث است که اولین بار در سال 2015 منتشر شد.
بیشتر پژوهش ها درباره ی اقتصاد، حول محور بازارهای کالا می چرخند؛ جایی که در آن، قیمت کالاها، فروشندگان و خریداران را به هم متصل می کند. اما درباره ی سایر «کالاها» چه، مثل جایی خالی در یکی از کلاس های دانشگاه ییل یا منصبی در شرکت گوگل؟ چنین مثال هایی در قلمروی «بازارهای جورسازی» جای می گیرند؛

در این بازارها، «فروشندگان» و «خریداران» باید یکدیگر را انتخاب کنند و قیمت، تنها عامل تعیین کننده ی این که چه چیز به چه کس می رسد، نیست. آلوین راث، یکی از متخصصین پیشروی جهان در زمینه ی «بازارهای جورسازی» است.

او در کتاب چه چیز به چه کس می رسد چرا، از «بازارهای جورسازی» پیرامون ما پرده برمی دارد و نشان می دهد که چگونه می توان در این گونه بازارها، انتخاب های هوشمندانه تری داشت.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما