loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

دائره المعارف قرآن - جلد ششم: نمایه ها

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 99003 10003022
330,000 313,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

«دایٔرةالمعارف قرآن» اثری مرجع با رویکردی آکادمیک و مطابق با معیارهای بین‌المللی در حوزۀ مطالعات قرآنی است و چکیده‌ای از دستاوردهای حدود یکصدوپنجاه سال قرآن‌پژوهی غربیان را در دسترس پژوهشگران و علاقه‌مندان رشته‌های علوم انسانی و اجتماعی قرار می‌دهد. این دایٔرةالمعارف پنج‌جلدی در نخستین سال‌های قرن حاضر زیر نظر گروهی از سرشناس‌ترین استادان مطالعات اسلامی و به قلم محققانی از ملیت‌ها و فرهنگ‌های گوناگون در انتشارات بریل هلند به زبان انگلیسی منتشر شد. هفتصد مدخل کوتاه و بلند این اثر به مفاهیم، شخصیت‌ها، رویدادها و باورهای ذکرشده در قرآن یا مرتبط با قرآن و نیز به موضوعات و مسایٔل بحث‌انگیز در حوزۀ مطالعات قرآنی اختصاص دارند. ترجمۀ فارسی این دایٔرة المعارف کم‌نظیر، علاوه بر عرضۀ تصویری واقعی از فضای مطالعات قرآنی در غرب، رهیافت‌ها، مسیٔله‌ها و دغدغه‌های جدیدی را به دست‌اندرکاران حوزۀ مطالعات اسلامی در جامعۀ ما نشان خواهد داد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما