loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

فرهنگ عفاف، خانواده و دولت، مسئولیت ها و بایسته ها

بیانیه سال 1386

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 99239 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
5,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این بیانیه، موضوع «فرهنگ عفاف، خانواده و دولت، مسئولیت‌ها و بایسته‌ها» را مورد بررسی و تبیین قرار می‌دهد و گسترش فرهنگ اسلامی را به عنوان یکی از مهم‌ترین رسالت‌های نظام اسلامی، مرهون اصلاحات جامع در هر سه بعد معرفتی، اخلاقی و رفتاری انسان می‌داند. این بیانیه به این نکته اشاره می‌کند که از میان این سه حوزه، حوزة اخلاق، هم به دلیل آن‌که بستری مناسب را برای رشد فضیلت‌ها ایجاد ‌می‌کند و هم به سبب آن‌که زمینه‌های روانی را برای پذیرش معارف وحیانی و عقلانی و تمایل به رفتارهای پسندیده هموار می‌سازد، قابل توجه است. در این میان اخلاق جنسی، به ویژه عنصر عفاف، جایگاهی خاص دارد تا آن‌جا که عفت جنسی بافضیلت‌ترین عبادت‌ها، برترین جهاد و از صفاتی دانسته می‌شود که زمینه‌ساز بهشت است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما