loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

لی لی

ناشر کتابستان معرفت

نویسنده سید میثم موسویان

سال نشر : 1400

تعداد صفحات : 179

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 99387 10003022
70,000 63,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

لی‌ لی اثر جدید سید میثم موسویان، رمانی است خانوادگی و روانشناسانه که به مشکلات یک زوج می‌پردازد

زوجی که چند سال است از ازدواجشان گذشته و اکنون در دست‌اندازهای زندگی افتاده‌اند و مشکلات روحی زندگی‌شان در حال آشکار شدن است.
در داستان اسمی از زن و مرد به میان نیامده است که شخصیت‌های اصلی داستان هستند اما با اسم یک زن و مرد دیگر آشنا می‌شویم؛ لی‌لی و توحید.‌ از میانه داستان هم ارتباط آن دو و باقی وجوه این مربع ارتباطی پیش چشم ما شکل می‌گیرد.
مسئله اصلی داستان خیانت است. مرد داستان، پس از پنج سال زندگی مشترک، عاشق زن دیگری شده است که از قضا یکی از دوستان همسرش است. همسرِ مرد، با رفتارهایش زندگی را بر مرد سخت کرده است و همین عدم درک و بدخلقی همسر باعث شده که مرد به خود حق بدهد با زن دیگری ارتباط بگیرد.

سید میثم موسویان در لی‌لی اندکی پیچیده نوشته است. هم پیچیدگی فنی و فرمی که در فصل‌بندی و نحوه روایت و زاویه دیدش وجود دارد هم در نثر که علی‌رغم سادگی و بی‌آلایشی نثرش، برای رسیدن به عمق آن باید تلاش زیادی کرد.
داستان لی‌لی داستان معاصرت و نزدیکی است اما نویسنده تلاش کرده حجاب نزدیکی را بردارد و مخاطبش را به دنیای متفاوتی از ارتباطات و زندگی زناشویی بکشاند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما