loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

رسانه و تصویر جهان: تمهیدی انتقادی بر فلسفه تکنولوژی رسانه

ناشر سروش

نویسنده محمد حسنی

ویراستار سیما آبی | فرزانه فخریان

سال نشر : 1401

تعداد صفحات : 348

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 99516 10003022
150,000 142,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

جمله رایج و مشترک این روزها بین عامه و نخبگان رسانه این است: رسانه ها بر درک انسان ها از جهان پیرامون تأثیر جدی می گذارند. پرسش بنیادین و آغازین این است که این تأثیرگذاری از چه طریقی حاصل می شود؟ جریان اصلی در دانش ارتباطات و رسانه به دلایلی که جای تفصیل و تأمل دارد به صورتی خودآگاه و ناخودآگاه بیشتر بر محور تأثیرات محتوایی رسانه ها متمرکز بوده و از تأثیرگذاری ساخت فناورانه رسانه فارغ از محتوا ۔ چشم پوشیده یا کمتر بدان توجه داشته است یا زمینه ها و دغدغه هایی که دانش ارتباطات در آن متولد شده و رشد یافته با سطح و ساحتی از اندیشه ورزی که مستلزم التفات به بعد فناوری رسانه بوده فاصله داشته است. با وجوداین و در مجموع می توان گفت که پاسخ دهندگان به پرسش فوق، یا اکثریت قریب به اتفاقی هستند که بر امور محتوایی، روزمره و سازمانی رسانه ها متمرکزند و تأثیرات رسانه ها را در سنت جاری ارتباطات می کاوند یا اقلیتی هستند که به بعد تکنولوژیک رسانه توجه کرده اند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما